KONST / Litografier / Färglitografi 14775204
nr 1477 5204
Elis Ryberg
(1919-1985), Sverige
Signerad, numrerad pt, Mosebacke torg. Färglitografi, bildmått: 44x54 cm, yttermått inklusive ram: 61x70 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 4 juli 2022
kl 18:12:32
3/7 23:46:10
Elis Ryberg
Läs mer om Elis Ryberg